amourafrique-congo.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Inżynieria ekstremalna Podniebne miasto w To...dodany: 14/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
14/03/2010
Wyświetleń:
2047
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Kolejny odcinek z cyklu Inżynieria Extremalna, który był emitowany w 2003 roku na kanale Discovery. Opowiada on o problemach z zaludnieniem i braku przestrzeni w Tokyo. Przedstawia wizję podniebnego miasta, które miałoby rozwiązać te problemy. Japońscy inżynierowie proponują nowe rozwiązanie problemu przeludnienia w miastach. Uważają, że możemy mieszkać w niebie i mają zamiar wybudować pionowe miasto dwa razy wyższe niż najwyższy obecnie drapacz chmur. Byłoby ono domem, miejscem pracy i rozrywki dla setek tysięcy ludzi. Czy takie miasto może zostać zbudowane i czy byłoby ono bezpieczne?


Inżynieria ekstremalna Podniebne miasto w To...dodany: 14/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18217 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    (Tập 13/13)Thuyết MinhBộ Ba Trời Giáng: Câu Chuyện Ở Arcadia3Below: Tales Of Arcadia | Cars for Salvage | Assistir The Good Doctor Todas As Temporadas Dublado/Legendado HD 720p/1080p