amourafrique-congo.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Trzeci cud / The Third Miracle (1999) lektordodany: 20/04/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
20/04/2010
Wyświetleń:
2401
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Przepełniony wątpliwościami co do istnienia Boga, ksiądz Frank Shore zostaje wysłany do klasztoru, w którym jest płaczący krwią posąg. Krwawe łzy mają podobno cudowną, uzdrawiającą moc. Cud wywołała Helen O'Regan, która była bardzo wierzącą kobietą. Kobieta spędziła ostatnie lata mieszkając w klasztorze i służąc innym ludziom. Ksiądz Frank ma zadecydować czy istnieją dowody, które pozwolą beatyfikować kobietę. Podczas swojej pracy ksiądz zakochuje się w córce potencjalnej świętej. Podczas swojej ciężkiej pracy, zmaga się nie tylko z uczuciem do dziewczyny ale także z miłością do Boga i wątpliwościami. Czy uda mu się uwierzyć w cud, czy zdoła zebrać dowody do beatyfikacji O'Regan, czy wybierze dalszą posługę Bogu czy zrezygnuje z kapłaństwa dla kobiety??


Trzeci cud / The Third Miracle (1999) lektordodany: 20/04/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18217 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Communication in Teamwork - 1283 Words | Villeroy Boch Wildrose 3 Teebecher Mit Unterteller Handbemalt | Anusorn Dachapanya