amourafrique-congo.org

Przeyjmy to razem

Witaj ~GociuZaloguj/Zarejestruj

Witamy ci ~Gociu! Jeeli jeste u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam ci do Rejestracji! Jeeli zapomniae hasa, Przypomnij je!

Wujek Boonmee, który potrafi przywołać sw...dodany: 20/01/2012

Gatunek:
Fantasy
Data Dodania:
20/01/2012
Wywietle:
13888
Komentarzy:
1
Opis: (krtkie streszczenie fabuy filmu):

Cierpiący na ostrą niewydolność nerek wujek Boonmee postanawia spędzić ostatnie chwile życia w otoczeniu krewnych, w swoich rodzinnych stronach. Bohater przeczuwa, że jego choroba związana jest ze złą karmą, gdyż w młodości zabił wielu komunistów. Niespodziewanie opiekę nad wujkiem roztacza duch jego zmarłej żony. Pojawia się także jego zaginiony syn w postaci nie przypominającej człowieka. Pod wpływem sugestii ducha żony, Boonmee razem z rodziną wyrusza w podróż przez dżunglę do tajemniczej jaskini na wzgórzu, miejsca swoich narodzin.


Wujek Boonmee, który potrafi przywołać sw...dodany: 20/01/2012

KomentarzeOpinie uytkownikw

  • ~hehe: fake (2013-07-01 o godz. 20:32:35)

KategorieFilmy / Seriale

Uytkownikw:18211 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmw w bazie:7457 Odcinkw Seriali:19816

Uwaga, aden z materiaw wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostpnia tylko i wycznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiaw na serwisach hostujcych np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne naley wnoi do administratorw serwisw udostpniajcyh materiay. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiay umieszczone przez uytkownikw oraz ich komentarze.

The Walking Dead | Broadchurch | Read more