amourafrique-congo.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Off the Map: Klinika w tropikach / Off the Map (2011)Seriale amourafrique-congo.org

Egzotyczne widoki, przypadki medyczne, których nie uświadczysz w żadnym miejskim szpitalu i interesujący bohaterowie.Nowymi pracownikami egzotycznej kliniki zostają: dr Lily Brennan (Caroline Dhavernas), która ma uroczy uśmiech i na początku wygląda na trochę zagubioną, ale dość szybko pokazuje na co ją stać, choćby ratując ciężko rannego mężczyznę uwięzionego na linie, dr Mina Minard (Mamie Gummer) - bardzo ambitna i jednocześnie chyba trochę niepewna siebie oraz dr Tommy Fuller (Zach Gilford) - chirurg plastyczny, który jeszcze do końca nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Każde ma inną osobowość, ale wygląda na to, że zostaną przyjaciółmi.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18221 Online:11 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

Western Digital WD Purple 2TB 3TB 4TB 6TB 8TB 10TB Internal CCTV Hard Drive HDD | Season 11 Episode 5 Thin Lizzie | Bouer Jala 2018 Bangla Full Hot Movie 720p HDRip 700MB x264