amourafrique-congo.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Powrót Sherlocka Holmesa / The Return of Sherlock Holmes (1986-1988)Seriale amourafrique-congo.org

Serial wyprodukowany przez Granada Television, z Jeremym Brettem w roli głównej, został po raz pierwszy wyświetlony w angielskiej telewizji w 1986 roku. Pierwszym odcinkiem był Pusty dom, opowieść grająca ważną rolę w kanonie Sherlocka Holmesa, ponieważ jest to historia, w której Arthur Conan Doyle zdecydował się wskrzesić swego słynnego detektywa. Poza tym Pusty dom reprezentuje też interesujący moment w historii serialu, gdyż po raz pierwszy pojawił się tu Edward Hardwicke w roli Watsona. Powiązane: Przygody Sherlocka Holmesa

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18221 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

Pros Cons Managed Mental Health | UK | USA | offthehead.co.uk