amourafrique-congo.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Sherlock Holmes i Doktor Watson / Sherlock Holmes and Doctor Watson (1980-1982)Seriale amourafrique-congo.org

Nakręcony w koprodukcji polsko-angielskiej serial na motywach opowiadań sir Arthura Conan Doyle a - ojca najsłynniejszego detektywa świata: Sherlocka Holmesa. Każdy odcinek stanowi odrębną całość, ukazując kolejną zagadkę kryminalną, którą szybko i bezbłędnie rozwiązuje Sherlock Holmes (Geoffrey Whitehead). Cieszący się opinią doskonałego detektywa Sherlock Holmes zajmuje mieszkanie w domu przy Baker Street 221b. Chciałby przyjąć współlokatora. Kiedy zimą 1881 r. doktor John Watson (Donald Pickering) wraca z wojny w Afganistanie i poszukuje mieszkania w Londynie, znajomy radzi mu, aby skorzystał z oferty Holmesa. Obaj panowie szybko się zaprzyjaźniają i odtąd Watson towarzyszy Holmesowi w jego niezwykłej pracy, podziwiając jego umiejętność dedukcji i kojarzenia faktów. Pełen uznania dla przenikliwości i spostrzegawczości Holmesa jest także inspektor Lestrade (Patrick Newell) ze Scotland Yardu.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18221 Online:11 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

церемония | official trailer | Fairy Tail 304