amourafrique-congo.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

8 prostych zasad / 8 Simple Rules (2002 - 2005)Seriale amourafrique-congo.org

Serial opowiada o rodzinie Hennessych: głowie rodziny, dziennikarzu sportowym Paulu (John Ritter), mamie Cate (Katey Sagal), dwóch nastoletnich córkach inteligentnej outsiderce Kerry (Amy Davidson) i dość płytkiej, lecz popularnej Bridget (Kaley Cuoco) oraz najmłodszym synu, psotnym Rory (Martin Spanjers). W związku z faktem, że Cate postanawia wrócić do pracy, po przerwie na wychowanie dzieci, Paulowi, pracującemu w domu, przypada główna rola w wychowaniu ich pociech. Z przerażeniem zauważa, że jego córki nie są już małymi dziewczynkami i coraz bardziej interesują się nastoletnimi chłopcami. Wymyśla więc 8 prostych zasad, którymi mają się oni kierować podczas randek z Bridget i Kerry. Akcja serialu obraca się przede wszystkim wokół wychowywania nastoletnich dzieci oraz typowych problemów rodzinnych, przedstawionych z dużą dawką poczucia humoru. W drugiej serii, po śmierci aktora Johna Rittera grającego Paula, postanowiono ująć jego śmierć w scenariuszu serialu. Głową rodziny zostaje Cate, która rezygnuje z pracy, aby w pełni poświęcić się rodzinie. Na pomoc przybywa jej ociec Jim (James Garner), który próbuje choć w części zastąpić wnuczkom zmarłego ojca. W domu Hennessych niespodziewanie zjawia się także kuzyn C.J. (David Spade), który w wprowadza w życie rodziny sporo zamieszania, starając się jednocześnie być fajnym, starszym bratem.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18221 Online:11 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

دانلود رایگان فیلم Active Measures (2018) - اقدامات فعال | GEAR BEST (21) | Single-Breasted Solid Knit Long Sleeve Dress