amourafrique-congo.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Agatha Christie: Panna Marple / Agatha Christie: Miss Marple (2004-2009)Seriale amourafrique-congo.org

serial telewizji ITV1, złożony z 9 epizodów, na którego kolejne odcinki składały się odcinki kręcone w oparciu o książki znanej autorki Agathy Christie opiewające przygody panny Jane Marple. Premierowe odcinki wyemitowano w grudniu 2004. Odtwórczynią tytułowej roli została Geraldine McEwan uznana za jedną z najlepiej pasujących odtwórczyń tego charakteru. W serialu mają również zostać zekranizowane 2 opowieśći bez udziału panny Marple. Od roku 2005 Oxford Educational rozpoczęło wydawać w Polsce kolekcję DVD zawierającą odcinki serialu. Kolekcja nosi nazwę Agatha Christie - Marple, kolekcja ta jednak wzbogacona została również o serial nakręcony przez BBC w latach 80. w którym rolę Miss Marple zagrała Joan Hickson. Serial podzielony jest na 4 sezony: wydany już sezon I złożony z 4 odcinków (1-4), wychodzący właśnie sezon II złożony z 4 odcinków (5-8)sezon III (9-12) i planowany sezon IV (odcinki 13-16).

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18221 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

Torrent9 PH ---> Incredibles 2 2018 TRUEFRENCH BDRip XviD-EXTREME | Science fiction | Kirkland Minoxidil 5% Extra Strength Men 6 Month Supply Hair Regrowth Solution