amourafrique-congo.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Conan The Adventurer (1997-1998)Seriale amourafrique-congo.org

Conan: The Adventurer (pierwotnie nadawane jako po prostu Conan) jest niskobudżetowy amerykański serial telewizyjny produkowany 1997/98 i luźno oparty na fantazji bohatera Conan barbarzyńca miał 22 odcinków. To live-action serii zagrał Ralf Möller jak Conan z Cymerii i Danny Woodburn jego Otli pomocnik. Fabuła była całkiem inna od tradycji Conan utworzone w oryginalnej powieści Conan i opowiadań przez Roberta E. Howarda , a także, że z Conan później przedstawione w różnych serii komiksów Conan książki przez Marvel Comics . Charakter TV opiera się na wersji w 1980 filmów , ale nie ma ciągłości między filmach i serialach TV. W przeciwieństwie do serialu animowanego , który trwał przez 64 odcinków i trwała wiele sezonów, live-action seria została anulowana po pierwszym sezonie.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18221 Online:13 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze amourafrique-congo.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis amourafrique-congo.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

Resident Evil : Chapitre Final FRENCH HDRiP MD 2017 | You Only Live Once | A League of Their Own